Konkursai 1-4 kl.
Tarptautinis 3–4 klasių mokinių integruotas anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualaus konkursas  „Mano augintinis“

Tarptautinis 3–4 klasių mokinių integruotas anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualaus konkursas „Mano augintinis“

TARPTAUTINIO  3–4 KLASIŲ MOKINIŲ INTEGRUOTO ANGLŲ KALBOS BEI DAILĖS IR TECHNOLOGIJŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ VIRTUALAUS KONKURSO   „MANO AUGINTINIS“ (ANGLŲ KALBA ,,MY PET“)

NUOSTATAI

I SKYRIUS

BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Tarptautinio 3–4 klasių mokinių integruoto anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualaus konkurso „Mano augintinis“ (toliau –  Konkursas) nuostatai nustato tikslus, uždavinius, dalyvius, organizavimo ir vertinimo tvarką.
  2. Konkursą organizuoja Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija.

II SKYRIUS

KONKURSO TEMA, TIKSLAS,  UŽDAVINIAI

1. Konkurso tema – „Mano augintinis“.
  2. Konkurso tikslas – bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių kūrybiškumo ugdymas, saviraiškos plėtotė bei bendradarbiavimo tarp mokyklų skatinimas.
  3. Konkurso uždaviniai:

5.1. skatinti ir tobulinti mokinių rašymo II užsienio kalba (anglų kalba) gebėjimus;

5.2. suteikti mokiniams galimybę atskleisti kūrybinius gebėjimus bei ugdyti jų originalumą;

5.3. ugdyti mokinių kūrybinę vaizduotę, atliekant kūrybinius darbus pasirinktomis raiškos technikomis;

5.4. skatinti mokinių integruoto ugdymo metodus;

5.5. skatinti švietimo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą.

III SKYRIUS

KONKURSO VYKDYMAS

1. Konkursas vykdomas nuo 2021 m. kovo 1 d. iki 2021 m. balandžio 4 d..

IV SKYRIUS

DALYVIAI

1. Konkurse gali dalyvauti visų tipų Lietuvos bei kitų šalių mokyklų mokiniai.
  2. Konkursas organizuojamas dviejuose amžiaus grupėse: 3 klasių, 4 klasių mokiniai. Vienas mokytojas vertinimo komisijai gali pateikti iki 5 konkursinių darbų.

V SKYRIUS

KONKURSO ORGANIZAVIMAS

1. Konkurso darbas turi atitikti konkurso tikslus, uždavinius ir temą (darbuose atsispindi naminiai gyvūnai ir angliškas jų aprašymas). Informacinis piešinys su trumpu 5–10 sakinių tekstu anglų kalba apibūdinančiu augintinį pateikiamas ant A4 lapo formato.
  2. Konkurse norintys dalyvauti mokiniai turi pasirinkti priimtiniausią kūrybos raiškos būdą. Darbai gali būti atlikti įvairia technika (akvarelė, guašas, kreidelės, spalvoti pieštukai, tušas ir kt.).
  3. Konkursui pateikiami estetiškų, tvarkingų, kūrybiškų darbų nuotraukos (be mokinių veidų).

Reikalavimai nuotraukai:

12.1. piešinio nuotrauka JPG formatu iki 10 MB;

12.2. nemažinta nuotraukos raiška;

12.3. Konkurso darbas turi atitikti reikalavimus elektroninei mokinių kūrybinio darbo versijai: tinkamas apšvietimas, be šešėlių, rekomenduojamas šviesus fonas,  darbo fotografavimas iš viršaus.

1. Konkurso reikalavimai:

13.1. darbai turi atitikti Konkurso temą;

13.2. dalyvis gali pateikti vieną darbą.

1. Elektroninės mokinių kūrybinių darbų versijos bei Konkurso paraiška pateikiama elektroniniu paštu mypetpaukstelis@gmail.com iki 2021 m. balandžio 4 d. (imtinai).
  2. Dalyvio paraiška:
Ugdymo įstaigos pavadinimas
Autoriaus vardas, pavardė
Autoriaus klasė
Mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo pareigos, kvalifikacinė kategorija
Mokytojo el. pašto adresas,  telefono Nr.

VI SKYRIUS

KONKURSO DARBŲ VERTINIMO TVARKA

1. Organizatoriai įvertins darbus atsiųstus iki 2021 m. balandžio 4 d. Konkurso reikalavimus, atitinkantys piešiniai elektroniniu formatu bus perduoti vertinimo komisijai. Per vėlai pristatyti ar plagijuoti darbai nebus pateikiami vertinimo komisijai.
  2. Vertinimo komisiją sudaro: Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos, Kėdainių kalbų mokyklos, Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekos atstovai.
  3. Komisija vertina darbus vadovaudamasi vertinimo kriterijais: temos atskleidimas, darbo originalumas, atliktos technikos savitumas, darbo atitikimas keliamiems konkurso reikalavimams, kaip kūrybiškai, nuosekliai išdėstyta bei išreikšta mintis rašomąja anglų kalba.
  4. Darbai bus vertinami ir apdovanojami pagal amžiaus grupes.
  5. Progimnazijos direktoriaus įsakymu patvirtinta vertinimo komisija nustato kiekvienoje amžiaus grupėje po 3 nugalėtojus.
  6. Nugalėtojai bei visų dalyvių sąrašai skelbiami nuo 2021 m. balandžio 20 d.. Virtuali kūrybinių darbų paroda įkelta Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos interneto svetainėje: https://www.paukstelis.lt/ , Facebook paskyroje, taip pat bus išsiųsti el. paštu. Taip pat pateikta atrinktų darbų elektroninė versija.
  7. Darbų autoriai bus apdovanoti organizatorių padėkomis (išsiųsime el. paštu).
  8. Ugdymo įstaigų pedagogai, su mokiniais dalyvavę parodoje, gaus Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos direktoriaus įsakymu patvirtintą pažymą apie dalyvavimą renginyje (išsiųsime el. paštu).

VII SKYRIUS

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

1. Konkurso koordinatoriai – Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos anglų kalbos mokytoja R. Mikštienė, tel. mob. +370 656 78921, anglų kalbos mokytoja I. Orlė, tel. mob. +370 641 82454.
  2. Autorius, pateikdamas darbą Konkursui, sutinka, kad jo asmeniniai duomenys būtų naudojami tiek, kiek tai būtina šių nuostatų reikalavimams vykdyti. Organizatoriai turi teisę be atskiro autoriaus sutikimo atsiųstus darbus fotografuoti ir nurodę jų autorystę naudoti viešinimui (plakatai, katalogai, spauda ir kt.), publikuoti internetinėje erdvėje.
  3. Organizatoriai pasilieka teisę darbus eksponuoti savo nuožiūra.

Konkurso organizatorius esant būtinybei, pasilieka teisę keisti dalyvavimo sąlygas, apie tai informuodama jau pateikusias dalyvio paraiškas ugdymo įstaigas.