Naujienos
Daugiau nei 800 įvairios naudingos metodinės medžiagos rinkinių, kurie laisvai prieinami visiems mokytojams

Daugiau nei 800 įvairios naudingos metodinės medžiagos rinkinių, kurie laisvai prieinami visiems mokytojams

Nacionalinė švietimo agentūra yra sukaupusi daugiau nei 800 įvairios naudingos metodinės medžiagos rinkinių, kurie laisvai prieinami visiems mokytojams, kasdien susiduriantiems su iššūkiais, kaip planuoti ugdymo veiklas, kaip nuotoliniu būdu įdomiai pateikti žinias mokiniams.

📚Visa metodinė medžiaga kaupiama Ugdymo turinio informacinės sistemos Ugdymo sodas saugykloje. Šalia kiekvienos skelbiamos metodinės medžiagos pateikiama trumpa anotacija, o tinkamai priskirti raktiniai žodžiai padeda greičiau ją surasti.

Kad būtų patogiau, visa informacija suskirstyta pagal mokomuosius dalykus. ℹ

UGDYMO SODAS – https://bit.ly/2ZYRDdG ℹ

DAUGIAU APIE METODINĘ MEDŽIAGĄ – http://bit.ly/2P9jUMb

Tags :

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.