Lietuvos progimnazijų mokinių savivaldų nuotolinis forumas!

Registracijos į forumą nuorodą – https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=GyLUQ3hbu0GqNLHSBCI44-FLM3AS5PBKjpXk5bQfjBVUQ1A2SUgxUzNNVEJQOVhNNlVDSlIwQTQ4Ri4u

Forumo data ir laikas

2021 m. lapkričio 25 d. 13 val. Zoom platformoje. Į forumą užsiregistravę dalyviai į nurodytą elektroninį paštą gaus prisijungimo nuorodą, lapkričio 23-24 d.

Forume dalyvaus ir jį atidarys Lietuvos progimnazijų asociacijos tarybos pirmininkas Tomas Jankūnas, Žaidimų kūrėjas, mokymų vedėjas, matematikos mokytojas ir Atgajos stovyklų viršaitis Andrius Ūdra ir Lietuvos moksleivių sąjungos atstovai.

Forumo tikslas

Skatinti Lietuvos progimnazijų mokinių savivaldų bendradarbiavimą, ieškant inovatyvių bendros veiklos formų besikeičiančių ugdymosi sąlygų kontekste.

Forumo uždaviniai:

• pasidalinti  gerosios praktikos pavyzdžiais, inovatyviai organizuojant mokyklos  mokinių savivaldos institucijų darbą.
    • praktiškai pritaikyti problemų sprendimu grindžiamo ugdymo nuostatas, atrandant naujas mokinių savivaldų bendradarbiavimo formas respublikiniu lygmeniu.
    • patvirtinti arba sugriauti stereotipą, jog ir maži dalykai gali tapti didelių permainų katalizatoriumi.

Koordinatorius ir kontaktinis asmuo –

Kauno Simono Daukanto progimnazijos direktorės pavaduotojas ugdymui