Renginiai
Vaiko individualios pažangos (VIP) asocijuotų mokyklų tinklo forumo ,,Vaiko individualios pažangos (vip) mokyklų tinklas: mokomės iš patirties“ nuostatai

Salduvės progimnazija

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Šie nuostatai reglamentuoja Vaiko individualios pažangos (VIP) asocijuotų mokyklų tinklo (toliau VIP tinklas) forumo tikslą ir uždavinius, dalyvius, organizatorius, organizavimo ir vykdymo tvarką.

2. Forumą organizuoja Šiaulių Salduvės progimnazija.

II. FORUMO TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

3. Forumo organizavimo tikslas dalintis VIP tinklo patirtimi tarp tinklo mokyklų ir kitų šalies mokyklų nacionaliniu mastu.

4. Forumo organizavimo uždaviniai:

4.1. reflektuoti mokyklų patirtis, kaupti veiksmingų praktikų pavyzdžius;

4.2. skleisti veiksmingas praktikas, idėjas miesto, šalies pedagoginėms bendruomenėms;

4.3. diskutuoti probleminiais klausimais ir aptarti aktualijas;

4.4. viešinti VIP tinklo veiklą.

III. DALYVIAI

1. Forume kviečiami dalyvauti VIP mokyklų tinklo nariai ir kitų šalies progimnazijų, gimnazijų pedagogai.

IV. FORUMO ORGANIZAVIMAS

6. Forumas vyks 2023 m. vasario 13 d. Šiaulių Salduvės progimnazijoje (K. Kalinausko g. 19, Šiauliai). Registracijos pradžia 9.30 val. Renginio pradžia 10 val.

7. Forumo dalyviai (išskyrus VIP tinklo narius) registruojasi www.semiplius.lt, iki 2023 m. vasario 3 d.

8. Forumo metu pranešimus gali skaityti tik VIP mokyklų tinklo nariai. Pranešimo trukmė – iki 10 min. forumo dalyviai dalyvauja diskusijose grupėse.

9. Pranešimų forma: žodinis pranešimas.

10. Konferencijos darbotvarkė:

9.30-10.00 Registracija.
10.00-12.00 I dalis. Dalijimasis VIP tinklo mokyklų savitomis patirtimis.
12.00-12.30 Pertrauka
12.30-13.30 II dalis. Stažuotėse buvusių mokytojų patirties pasidalijimas su forumo dalyviais, diskusijos grupėse.
13.30-14.00 Forumo apibendrinimas.

11. Dalyvio mokestis – 9.20 EUR.

12. Forumo dalyviams bus išduodami Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro kvalifikacijos tobulinimo centro pažymėjimai.

13. Forumo dalyvio mokestį (9.20 Eur) galima sumokėti pavedimu: iš asmeninių lėšų prašome mokėti į sąskaitą Nr. LT73 7300 0100 8725 3055 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 7300. Biudžetinėms įstaigoms pavedimu mokėti į sąskaitą Nr. LT68 7300 0100 8697 6113 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 7300. Nurodyti dalyvio vardą pavardę, renginio pavadinimą.

14. Konferencijos organizavimo grupė:

Natalija Kaunickienė, Šiaulių Salduvės progimnazijos direktorė, Vilniaus universiteto doktorantė;

Birutė Klimašauskienė, Šiaulių Salduvės progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Neringa Jokubauskienė, Šiaulių Salduvės progimnazijos mokytoja ekspertė;

Ina Macaitienė, Šiaulių Salduvės progimnazijos vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja;

Lina Šniepytė-Caltabellotta, Šiaulių Salduvės progimnazijos anglų kalbos mokytoja;

Viktorija Ušakovaitė, Šiaulių Salduvės progimnazijos neformaliojo ugdymo mokytoja.

VIP Forumo_programa