Renginiai
Lietuvos progimnazijų ir Lietuvos pagrindinių mokyklų asociacijų konferencija „(Ne)tobulas mokyklos vadovas?..“

NUOSTATAI

BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Šie nuostatai reglamentuoja Lietuvos progimnazijos asociacijos (toliau – LPA) ir Lietuvos pagrindinių mokyklų asociacijos (toliau – LPMA) konferencijos tikslą ir uždavinius, dalyvius, organizatorius, organizavimo ir vykdymo tvarką.

2. Konferenciją organizuoja LPA ir LPMA tarybos bendradarbiaudamos su Anykščių švietimo pagalbos tarnyba.

KONFERENCIJOS TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

3. Konferencijos tikslas – paskatinti mokyklų vadovus plėtoti asmeninio veiksmingumo kompetencijas siekiant dermės tarp individų ir organizacijos tikslų (pasitikėjimas savimi ir atvirumas; pagarba sau ir kitiems; kūrybingumas, lankstumas; tolerancija socialinei įvairovei; pozityvumas; platus akiratis; atsakomybė ir sąžiningumas; kryptingumas, orientacija į tikslus; iniciatyvumas, organizuotumas; streso valdymas; drąsa ir ryžtas; integralumas – žodžių ir elgesio darna ir kt.)

4. Konferencijos uždaviniai:

4.1. Stiprinti vadovavimo mokytojams gebėjimus siekiant atskleisti jų potencialą, teikti paramą, motyvuoti, įkvėpti.

4.2. Ugdyti mokyklų vadovų emocinės-motyvacinės srities kompetencijas, leidžiančias suvokti savo ir kitų emocinius patyrimus, kurti ir palaikyti konstruktyvius darbinius santykius.

KONFERENCIJOS DALYVIAI

5. Konferencijoje kviečiami dalyvauti LPA ir LPMA nariai (mokyklų vadovai ir jų pavaduotojai).

KONFERENCIJOS ORGANIZAVIMAS

6. Konferencija vyks 2024 m. kovo 15 d. Anykščių menų inkubatoriuje-menų studijoje (J. Biliūno g. 53, Anykščiai). Registracijos pradžia 9.00 val. Renginio pradžia 10.00 val.

7. Dalyvių registracija: https://forms.gle/h1WHTCV7mLJU4NCc8. Vieną mokyklą-dalyvę registruoja vienas atstovas (anketoje reikia surašyti visų konferencijos dalyvių duomenis). Registracija vykdoma iki 2024 m. kovo 5 d. Registracija patvirtinama tik gavus dalyvių mokestį.

Dėl išankstinės sąskaitos-faktūros kreiptis: jurate.lazdauskiene@gmail.com.

8. Dalyvio mokestis vienam žmogui – 25 eurai (maitinimas, dvi kavos pertraukos (viena kavos pertrauka su sūrių degustacija), kvalifikacijos pažyma). Konferencijos dalyvių mokestis (25 Eur vienam dalyviui) sumokamas pavedimu į sąskaitą:  Nr. LT374010042403927242. Prašome nurodyti mokyklą, dalyvio vardą, pavardę ir „už konferenciją“.

Konferencijos dalyviams bus išduodami Anykščių švietimo pagalbos tarnybos kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai

Pageidaujantiems pažinti Anykščių kraštą ir pailsėti, nakvynės pasiūlymai vykdomi asmeniškai https://www.infoanyksciai.lt/apgyvendinimas/

LIETUVOS PROGIMNAZIJŲ IR LIETUVOS PAGRINDINIŲ MOKYKLŲ ASOCIACIJŲ KONFERENCIJA „(NE)TOBULAS MOKYKLOS VADOVAS?..“

Anykščių menų inkubatorius-menų studija, Biliūno g. 53, Anykščiai

2024-03-15

PROGRAMA

9.00-10.00             Konferencijos dalyvių registracija

Pasitikimo kava

10.00-10.30            Konferencijos dalyvius sveikina: Anykščių Antano Vienuolio

progimnazijos mokiniai ir mokytojai, Anykščių rajono

savivaldybės meras Kęstutis Tubis, Anykščių rajono savivaldybės administracijos

direktorė Jurgita Banienė

10.30-12.00            „Kaip mokyklos vadovas gali padėti mokytojui?“

Dr. Alisa Miniotaitė,  UAB „Alisa Management Laboratory“

diektorė,  vadovavimo ir lyderystės ekspertė, knygų autorė

12.00-13.00           Pietūs

13.00-14.15           „Lankstus atsparumas: kaip pasirinkti sprendimus, kurie leis išlaikyti

Pasitikėjimą savimi ir įtaką komandai?“

Saulius Jovaiša, verslo valdymo konsultantas, personalo

parinkimo ekspertas, ugdančiojo vadovavimo ir karjeros

patarėjas, lektorius, knygų autorius

14.15-15.00           Kavos pertrauka ir sūrių degustacija