Net kelios asociacijos kreipėsi prašydami skaitmeninio turinio DNR lėšas, skirtas skaitmeniniam ugdymo turiniui, leisti panaudoti pagal mokyklų poreikius. Kai trūksta kompiuterinių priemonių, nėra visada efektyvu leistas lėšas turiniui, kuriuo sunku pasinaudoti. Prašėme pasitikėti mokykla. Kviečiame susipažinti su atsakymu.

Raštas atsakymas (word formatu)

Asociacijų kreipimasis (pdf formatu)

2 thoughts on “Dalinamės Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atsakymu dėl DNR lėšų, skirtų skaitmeniniam turiniui, panaudojimo

• Author gravatar

Laba diena

net kelios asociacijos kreipėsi prašydami skaitmeninio turinio DNR lėšas, skirtas skaitmeniniam ugdymo turiniui, leisti panaudoti pagal mokyklų poreikius. Kai trūksta kompiuterinių priemonių, nėra visada efektyvu leistas lėšas turiniui, kuriuo sunku pasinaudoti. Prašėme pasitikėti mokykla. Kviečiame susipažinti su atsakymu.

neatsidaro šis dokumentas: Raštas atsakymas (word formatu)