Kviečiame progimnazijų bendruomenes teikti pastabas ugdymo mokslų studijų krypčių grupės aprašo projektui

Informuojame, kad Studijų kokybės vertinimo centras (toliau – Centras), vykdydamas projektą „Studijas reglamentuojančių aprašų sistemos plėtra (SKAR–3)“, sudarė ekspertų grupę, kuri Švietimo ir ugdymo studijų krypčių grupės (M) aprašo, patvirtinto Švietimo ir mokslo ministro 2015 m. gruodžio 10 d. įsakymu nr. V-1264, pagrindu parengė Ugdymo mokslų studijų krypčių grupės aprašo projektą (toliau – Aprašo projektas).

Studijų krypties aprašas yra vienas pagrindinių dokumentų, kuriuo remiasi aukštosios mokyklos, rengdamos naujas arba tobulindamos jau vykdomas konkrečiai studijų krypčiai priskirtas studijų programas. Jame pateikiamos gairės, kaip formuoti naujos arba tobulinti vykdomos programos studijų rezultatus, apibūdinama pati studijų kryptis bei jos aprėptis, apibrėžiami studijų programų vykdymui keliami reikalavimai.

Pažymėtina, kad Aprašo projektas buvo parengtas dalyvaujant aukštųjų mokyklų, vykdančių ugdymo mokslų studijų krypčių grupės studijų programas, bei socialinių partnerių atstovams.

Skelbiame Aprašo projektą susipažinti ir kviečiame iki 2021 m. sausio 28 d. teikti savo pastabas bei siūlymus, pagal Centro pateiktą formą

Aprašas bus taisomas išanalizavus gautus atsiliepimus ir toliau, prieš tvirtinant Švietimo, mokslo ir sporto ministrui, pagal poreikį aptariamas Švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. sausio 24 d. įsakymu Nr. V-80 iš įvairių socialinių partnerių sudarytoje Studijų krypčių aprašų valdymo grupėje.

Aprašo projektą taip pat rasite ir čia:

Su kitais parengtais bei atnaujintais studijų krypčių aprašais galite susipažinti Centro interneto svetainėje adresu www.skvc.lt