Be kategorijos
Kviečiame registruotis į  2021 m. balandžio 7 d. vyksiantį forumą „Kiek GEROS MOKYKLOS geroje mokykloje?“

Kviečiame registruotis į 2021 m. balandžio 7 d. vyksiantį forumą „Kiek GEROS MOKYKLOS geroje mokykloje?“

Forumą organizuoja Panevėžio „Vyturio“ progimnazija ir Panevėžio švietimo centras.

Partneriai – projektų „LYDERIŲ LAIKAS 3“ ir „KOKYBĖS KREPŠELIS“ dalyviai.

Kviečiame ne tik dalyvauti, bet ir pristatyti savo mokyklos patirtį/patirtis pasirinktame  Patirčių kambaryje.

• Registracija į FORUMĄ vykdoma SEMI+ platformoje pasirenkant vieną iš Patirčių kambarių.
  • Užsiregistravusiems į renginį bus atsiųstos dvi nuorodos: viena – prisijungti į bendrą forumo sesiją, kita – prisijungti į pasirinktą Patirčių kambarį.
  • Dalyvių skaičius ribotas.

Reikalavimai pranešimams ir santraukoms

• Žodinio pranešimo trukmė iki 15 min. Sudaroma galimybė demonstruoti skaidres.
  • Nurodoma, kuris Patirčių kambarys pasirinktas pasidalinti mokyklos patirtimi.
  • Pranešimo pavadinimas – lietuvių kalba, ne daugiau kaip 150 spaudos ženklų su tarpais.
  • Pranešimo autorius/-iai: vardas/-ai, pavardė/-ės, atstovaujama organizacija, pareigos, kontaktai – el. paštas, telefonas.
  • Santraukos teksto apimtis iki 300 žodžių.
  • Rekomenduojama santraukos struktūra: įvadas ir tikslas/-ai, patirties pristatymo metodas/-ai, įžvalgos, rezultatai, išvados.
  • Pranešimų santraukos priimamos iki kovo 11 d. (imtinai) paštu forumasvyturio@gmail.com
  • Apie santraukų gavimą ir kvietimą skaityti pranešimą forume autoriai bus informuoti elektroniniu paštu iki 2021-03-22. Pranešimus atrinks už forumo programą ir turinį atsakinga darbo grupė.

2021 m. balandžio 7 d. forumo „Kiek GEROS MOKYKLOS geroje mokykloje?“ programa

Zoom konferencijų platforma

Renginio moderatorius – dr. Aurimas Marijus Juozaitis

9.30–10.00 Forumo dalyvių prisijungimas
10.00–10.20 Iš paukščio skrydžio

Sveikinimai (derinama)

Prisiregistruokim

Kristina Laučienė, juoko jogos ir saviugdos trenerė

10.50 –11.50 Kaip suprantame mokyklos paskirtį ir jos kuriamą vertę

Prof. habil. dr. Rimantas Želvys, Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Švietimo politikos centro vadovas

11.50–12.20  Pietų pertrauka
12.20–13.50 Dalijimasis patirtimis pasirinktuose kambariuose

I tema. Tarpinstitucinis bendradarbiavimas. Plotis ir gylis.

Ekspertas – Vaidas Bacys, Dubysos aukštupio mokyklos direktorius

Moderatorė – Ramutė Stasevičienė, Panevėžio „Minties“ gimnazijjos direktorė

II tema. Mokykla kiekvienam.

Ekspertė – VDU Švietimo akademijos doc. dr. Lina Miltenienė

Moderatorė – Jūratė Pauliukienė, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijjos direktorė

III tema: Atvira, empatiška ir prieinama biblioteka

Ekspertė – dr. Rita Dukynaitė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Strateginių programų skyriaus patarėja

Moderatorė – Dalia Vizbarienė, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos lietuvių klb. mokytoja metodininkė

IV tema. Integruotas-patirtinis-projektinis ugdymasis.

Ekspertė – dr. Ramutė Bruzgelevičienė, VDU Švietimo akademija

Moderatorė – Zina Stripeikienė, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos direktorė

V tema. Kas padeda mokytojui? Mokytojas šiandien ir rytoj: identiteto paieškos ir augimo galimybės.

Ekspertė – Vitalija Bujanauskienė, Utenos švietimo centro direktorė

Moderatorė – Asta Malčiauskienė, Panevėžio švietimo centro direktorė

VI tema. Mokėjimo mokytis gebėjimų ugdymas. Savivaldus mokymasis.

Ekspertė – VU Švietimo akademijos doc. dr. Ramutė Gaučaitė

Moderatorė – Vaida Šiaučiūnė, Panevėžio robotikos centro „RoboLabas“ vadovė

13.50-14.00 Pertrauka

Dalijimosi patirtimi rezultatai