Renginiai
 Viešoji konsultacija „Idėjos ir galimybės pritraukti mokytojus į mokyklą“

 Viešoji konsultacija „Idėjos ir galimybės pritraukti mokytojus į mokyklą“

kviečiame dalyvauti viešojoje konsultacijoje „IDĖJOS IR GALIMYBĖS PRITRAUKTI MOKYTOJUS Į MOKYKLĄ“, kuri vyks 2023 m. balandžio 5 d. 10 val. (Trukmė apie 90 min.)

Konsultacijos tikslas – aptarti idėjas ir veiklų galimybes, norint pritraukti aukštąjį išsilavinimą turinčius asmenis į mokyklą.

Nacionalinė švietimo agentūra 2023 m. balandžio mėn. 5 d. organizuoja nuotolinę viešąją konsultaciją „Dėl švietimo, mokslo ir sporto ministro 2022 m. lapkričio 28 d. įsakymo Nr. V-1877 „Dėl 2021–2030 m. Plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos švietimo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 12-003-03-06-01 „Pirmiausia – mokytojas“ aprašo (patvirtinto 2023 m. kovo 8 d. įsakymu Nr. V-275) vienos iš veiklų pristatymo ir aptarimo.

Konsultacijoje kviečiame dalyvauti potencialius paslaugų teikėjus ir socialinius partnerius.

Viešosios konsultacijos susitikime tikimės išanalizuoti, kokios idėjos ir paslaugos gali būti pasiūlytos norint pritraukti asmenis į švietimo įstaigas:  nuo tikslinės grupės pritraukimo, apmokymo, palydėjimo iki mokyklų, pagalbos suteikimo, mentorystės iki sėkmingo darbo.

Viešosios konsultacijos rengėjai tikisi išgirsti, kokias idėjas potencialūs paslaugos teikėjai ir socialiniai partneriai šiuo metu vysto, kokias sėkmes yra patyrę, kokių žingsnių galėtų imtis įvairios institucijos, kad norinčiųjų dirbti mokyklose netruktų. Renginio metu siekiama apsikeisti nuomonėmis, kaip verslas gali prisidėti prie mokytojų pritraukimo (taip pat ir į atokius regionus), kokias veiklas galėtų vykdyti švietimo centrai ar savivaldybės, kitos mokymo įstaigos, kad mokytojo profesija būtų patrauklesnė.

Preliminari Viešosios konsultacijos programa

  1. Pažangos priemonės „Pirmiausia mokytojas“ pristatymas. V-1877 Dėl 2021–2030 m. plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto min… (e-tar.lt).
  2. Sėkmės istorijos. Savivaldybių veiklos pristatymai.
  3. Idėjų aptarimas.
  4. Diskusija –siūlymai dėl projekto veiklos vykdymo.

Viešoji konsultacija vyks nuotoliniu būdu 2023 m. balandžio 5 d. 13 val.

Registruotis į viešąją konsultaciją prašome iki kovo 31 d. 17 val.

Registracijos forma (nuo galimybe klausimus papildyti, pataisyti, vėliau ši nuoroda negali būti siunčiama) https://forms.office.com/Pages/DesignPageV2.aspx?subpage=design&FormId=umfGY12K0EKXrRF1yOGwEmSV5nWjmshNsZxSKrhooBVUQ1Q3VUI0S1ZPMDZFMjM5QkxGUEc4MU42Ri4u&Token=e8f4b139f9dc4953a04721b8d96d17c9 

Registracijos forma – https://forms.office.com/e/dfA2YcN1bY

Užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta prisijungimo nuoroda diena prieš viešąją konsultaciją.

ALENA GERASIMAVA

Tags :

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.